Jak pomóc

Zbieramy fundusze na rehabilitację Adasia, która niestety jest bardzo kosztowna. Bez niej jednak nasz kochany synek nie miałby szans na normalne życie.

Aktualnie zbieramy fundusze na intensywny turnus rehabilitacyjny w Gabinecie Terapeutycznym Spes. Koszt takiego turnusu wynosi  3000 zł. Adas powinien uczestniczyc w takim turnusie co 1,5 miesiaca. Pieniążki zbieramy również na rehabilitacje w kombinezonach SpiderSuit, na która Adas uczeszcza 2 razy w tygodniu. Miesieczny koszt takiej rehabilitacji to ok 1600 zł.

Dzięki fundacji Zdążyć z Pomocą, która udostępniła nam swoje konto możemy gromadzić środki na jego rehabilitację i leczenie.

  • 1% podatku

 

Co roku możesz przekazać 1% swojego podatku na konkretny cel czyli leczenie i rehabilitację Adasia. 1% to może z pozoru niewiele, ale dla nas i dla Adasia to bardzo dużo!

Aby przekazać 1% podatku na leczenie i rehabilitację Adasia należy wypełnić odpowiednie rubryki PIT:

 Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”,
Nr KRS: 0000037904,

Informacje uzupełniające: 15561 Budziński Adam

  • Darowizny, przekazanie choćby najmniejszej kwoty na konto Adasia

 

Numer konta fundacji i wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie:

http://dzieciom.pl/podopieczni/15561

(to strona Adasia w fundacji) 

Ze środków zgromadzonych na subkoncie Adasia w Fundacji możemy skorzystać tylko wtedy, gdy przedstawimy faktury stanowiące dowód poniesionych kosztów. Dlatego też, mogą być Państwo pewni, że każda przekazana przez Państwa złotówka  zostanie wydana na leczenie i rehabilitację naszego synka.

Posted 7 stycznia, 2012 by mama Adasia

%d blogerów lubi to: