Epi-Still   4 Komentarze

Myślimy o odstawieniu leków przeciwpadaczkowych i dlatego wprowadziliśmy do Adasia leczenia krople Epi-Still. Adaś od marca 2012 roku nie miał napadu. Leki podajemy w bardzo małych dawkach, za małych jak na jego masę ciała. Jest to dla nas pozytywne rozwiązanie, bo leki przeciwpadaczkowe osłabiają napady, ale robią także dużo złego w organizmie.   

„Epi-Still jest w 100% naturalnym, bezpiecznym i sprawdzonym ziołowym lekiem opracowanym specjalnie w celu łagodzenia objawów ostrych napadów. Opracowany przez zespół ekspertów w medycynie naturalnej, Epi-Still był używany przez wiele lat, aby bezpiecznie i skutecznie zapobiegać i zmniejszać częstotliwość napadów oraz łagodzić ich skutki.

Epi-Still zawiera naturalne składniki mające korzystny wpływ na zdrowie i funkcjonowanie mózgu, neurony i całego układu nerwowego . 

 Leki przeciwpadaczkowe, przeciwdrgawkowe są znane ze zmniejszenia częstości napadów, jak również ostrości. Jednak w przypadku większości leków na receptę, leki przeciwdrgawkowe mogą powodować  efekty uboczne. Do najczęściej zgłaszanych działań niepożądanych dla tych leków należą problemy z koordynacją, takich jak zawroty głowy, niezdarność, drżenie i jąkanie, zmiany w zachowaniu, zamieszania i depresja, zmiany apetytu i masy ciała, reakcje skórne, dolegliwości przewodu pokarmowego, a nawet utrata włosów. Poważne długoterminowe zagrożenie przeciwdrgawkowych ryzyko nieodwracalnego uszkodzenia wątroby.

Naturalne środki są używane od stuleci w celu wspierania zdrowia układu mózgu i układu nerwowego oraz zapewnienie bezpiecznego i skutecznego sposobu utrzymywania spa bez ryzyka skutków ubocznych lub toksycznego uszkodzenia wątroby.

Oprócz kropelek Adaś cały czas jest odżywiany zdrowo, bezglutenowo, bezcukrowo i bez mleka krowiego, co także wpływa pozytywnie na naszą walkę z padaczką 

Posted 21 listopada, 2013 by mama Adasia in Blog

4 responses to “Epi-Still

Subscribe to comments with RSS.

  1. Gdzie można kupić EPI-STILL? Po aptekach nie ma szans dostać. Gdzie zamówić?

  2. Mam do sprzedania oryginalne krople przywiezione z USA EPI-STILL 2 opakowania.Sprzedam za cenę ,za którą kupiłam.czyli 125 zł za buteleczkę 59 ml z kroplomierzem.

    Stanisława Maksymowicz
  3. Witam jestem zainteresowana kupieniem tych kropli ale nigdzie ich nie moge znalezc.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: